Ubytování

     

Ubytování v hlavní sezoně tj. od 1.7. do 30.9.

Ubytování mimo sezonu tj. od 1.1. do 30. 6. a od 1.10. do 31.12.

Stravování

     
Dvoulůžkový pokoj 1300 Kč/noc Dvoulůžkový pokoj 1100 Kč/noc Snídaně 140
Přistýlka 400 Kč/noc Přistýlka 400 Kč/noc  
   

Ubytování na jednu noc:

  Dvoulůžkový pokoj 1500 Kč/noc
  Při obsazenosti pokoje jednou osobou 1000 Kč/noc
   
Rodinný apartmán - 2x ložnice, obývací pokoj s kuchyní, koupelna s rohovou vanou, samostatné WC V naší ceně je zahrnuto: Všechny pokoje mají:
     
obecní poplatek vlastní sociální zařízení
DPH lCD televizor
ubytování včetně úklidu wifi připojení
úschovna kol  
     
Noc se snídaní 2890 Kč/noc    
   
 
     
Dvoulůžkový pokoj s 300 L  vanou Rodinný pokoj - 2x ložnice (4 lůžka), koupelna s WC
Cena za jednu noc 1500 Kč/noc Cena za dvě a více nocí 2000 Kč/noc
Cena za dvě a více nocí 1400 Kč/noc  
     
       

Chalupa na Pálavě

Chalupa se nachází v malebné vesničce v těsné blízkosti nádrže Nové Mlýny v lokalitě Pálava. Novostavba ve venkovském stylu, 7 ložnic, 5 x koupelna s WC, společenská místnost s kuchyní, venkovní bazén, venkovní posezení. Super poloha pro cykloturistiku (Lednice 11km, Mikulov 10km, Pálava 4km), přírodní koupání. Vinné stezky, možnost řízené degustace vín. Půjčovna kol 8 ks. Možnost grilování. Tato vinařská oblast je proslulá jedinečnou krásou přírody a pramatkami pod ochranou UNESCO.

Ubytování na chalupě

Chalupa k pronájmu poskytuje ubytování pro 5 až 22 osob v 7 ložnicích.

Ložnice a pokoje: V objektu je 7 ložnic: V přízemí jsou 3 ložnice, každá s manželskou postelí a možností až 3 přistýlek. Každá ložnice má vlastní koupelnu s wc. V patře jsou 2 rodinné pokoje. Každý má 2 ložnice se 2 manželskými postelemi, možnost až 6 přistýlek a koupelnu s wc.

Sociální zařízení: 5 x koupelna, 5 x WC.

Vytápění: Konvektory.

Doprava, parkování: 7 míst před objektem.

   

Služby

   
  Nově pro Vás půjčujeme jízdní kola
  na jednu hodinu 150 Kč
  na tři hodiny 200 Kč
  na celý den 300 Kč
   
Místnost pro uschování kol.
Nástup možný od 14 do 19 hodin (není-li sjednáno jinak), odjezd do 9:30 hod.
V době sezóny preferujeme ubytování na 5 a více nocí.
Možnost domluvení degustace ve vinném sklípku.
Možnost přepravy osob i s koly.
Storno podmínky:
1. Rezervace ze strany Penzionu Pálava (dále jen Poskytovatel) je závazná, až po zaplacení zálohy za požadovanou akci. Záloha je obvykle (pokud se Poskytovatel a Objednavatel nedohodnou jinak) ve výši 50 % z celkové částky objednané akce.
2. Objednavatel je povinen nejpozději do 15 dnů po potvrzení objednávky ze strany Poskytovatele uhradit zálohovou fakturu ve výši 50% z celkové částky za pronájem prostor, ubytování či jiné poskytnuté služby, pokud není domluveno jinak. V případě, že tato zálohová faktura nebude do 7 pracovních dnů před zahájením akce uhrazena, rezervace bude zrušena, nicméně storno poplatky budou nadále vymáhány. Pokud dojde ke stornování akce, záloha propadá ve prospěch Poskytovatele a tím zaniká nárok na její vrácení.
3. Dojde-li ke zrušení objednávky k pronájmu prostor a ubytovacích kapacit v době do 30 dnů (včetně) před datem akce a nástupem ubytování uvedeném v písemné objednávce, činí stornovací poplatek 10% z celkové ceny pronájmu a ubytování.
4. Dojde-li ke zrušení objednávky k pronájmu prostor a ubytovacích kapacit v době od 29 do 15 dnů (včetně) před datem akce a nástupem ubytování uvedeném v písemné objednávce, činí stornovací poplatek 30% z celkové ceny pronájmu a ubytování.
5. Dojde-li ke zrušení objednávky k pronájmu prostor a ubytovacích kapacit v době od 14 do 6 dnů (včetně) před datem akce a nástupem ubytování uvedeném v písemné objednávce, činí stornovací poplatek 50% z celkové ceny pronájmu, ubytování a dalších objednaných služeb.
6. Dojde-li ke zrušení objednávky k pronájmu prostor a ubytovacích kapacit v době od 5 dnů do dne konání akce a nástupu na ubytování uvedeném v písemné objednávce, činí stornovací poplatek 100% z celkové ceny pronájmu, ubytování a dalších objednaných služeb.
7. Zrušení objednávky k pronájmu prostor a ubytovacích kapacit a dalších služeb lze provést ze strany Objednavatele i Poskytovatele pouze písemně. Za den zrušení objednávky pobytu se považuje den, kdy bude oznámení o tomto doručeno Poskytovateli, resp. Objednavateli.
8. Storno poplatek nebude účtován v případě, že pobyt bude zrušen ze strany Poskytovatele.
9. V případě předčasného ukončení či přerušení objednané akce a předčasném ukončení pobytu bez zavinění na straně Poskytovatele nevzniká tomuto povinnost vrátit zaplacenou cenu pobytu, ani její poměrnou část. Poskytovatel však může, s ohledem na zvlášť závažné důvody, postupovat odlišně od tohoto ustanovení.
Veškeré platby na penzionu lze hradit pouze v hotovosti ( nelze platit kartou), doplatek za ubytování se hradí při nástupu pobytu.
 

 

Láká vás dovolená na Jižní Moravě? Rezervujte si ubytování v Penzionu Pálava prostřednictvím cestovatelského portálu MegaUbytko a dopřejte si zasloužený odpočinek. Prezentujeme se také v katalogu ubytování Pálava. Těšíme se na vaši návštěvu.